Kubek miedziany 250ml BORNEO Zobacz większe

Kubek miedziany 250ml BORNEO

0411

Nowy produkt

Kubek miedziany BORNEO o pojemności 250 ml z orientalnym motywem. Szczypta egzotyki dla dodania charakteru wnętrzu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

79,00 zł brutto

Informacje o Kubek miedziany 250ml BORNEOKubek miedziany BORNEO współgra z dzbankami z tym samym motywem. Będzie stanowił doskonałe uzupełnienie zakupu większego naczynia.

Kubek miedziany BORNEO od zewnętrznej strony pokryty jest zdobieniem, które zapobiega procesowi utleniania się miedzi. Dzięki temu będzie zawsze prezentował się nieskazitelnie.

Kubek miedziany BORNEO może służyć do wypijania wody uzdatnionej wcześniej w dzbanku BORNEO. Kubek może też stanąć na toaletce czy też w łazience, stanowić osobne naczynko do oczyszczania wody. Wodę uzdatnioną w kubku BORNEO można przeznaczyć do przepłukiwania jamy ustnej lub spłukiwania włosów podczas mycia. Woda posiadająca jony miedzi ma bowiem zastosowanie zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Wykorzystując kosmetyczny potencjał miedzi, możemy stworzyć ekologiczne SPA w domowym zaciszu. Jony miedzi wpływają m.in. na odpowiednie napigmentowanie skóry i włosów, opóźniają procesy starzenia.

Kubek miedziany BORNEO składa się w 99,9% z czystej miedzi. Posiada etykietę z hologramem potwierdzającym jakość.

Parametry:
wys.: 9cm
śr. góra: 7cm
śr. dół: 6cm

Choć reakcja alergiczna na miedź zdarza się niezwykle rzadko, niestety nie można całkowicie jej wykluczyć.
Jeśli pojawią się jakiekolwiek niepokojące objawy (np. zaczerwienienie skóry, swędzenie, wysypka) należy natychmiast przestać korzystać z naczyń lub bransoletek miedzianych i skonsultować się z lekarzem.

Naczynia z miedzi powiązane z Kubek miedziany 250ml BORNEO