Bransoletki Miedziane

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów

Bransoletki miedziane damskie i męskie

Poszukujesz eleganckiej i stylowej miedzianej biżuterii dla kobiet i mężczyzn? Wybierz certyfikowane bransoletki miedziane Bangalore, które powstają w maleńkiej rodzinnej manufakturze w Indiach. Naturalna i ekologiczna biżuteria wytwarzana jest ręcznie z najwyższej jakości miedzi, czyli metalu, który ze swoich właściwości leczniczych jest znany od wieków. Nasza miedziana biżuteria jest wolna od metali ciężkich takich jak rtęć, aluminium, nikiel czy ołów.

Bransoletki miedziane - właściwości zdrowotne i lecznicze

Właściwości lecznicze bransoletek miedzianych znane są od wieków, a opisane i udokumentowane zostały w licznych publikacjach naukowych. Choć nie leczą one bezpośrednio chorób czy dolegliwości, to aktywizują organizm do samouzdrowienia. W jednym z najstarszych traktatów medycznych Papirusie z Eber z 1550 r. p.n.e. znajduje się wzmianka o właściwości miedzi, jaką jest łagodzenie stanów zapalnych. Z niezwykłych właściwości miedzianych ozdób korzystali starożytni Grecy, Indianie, Egipcjanie oraz Chińczycy. Od wieków noszą je buddyjscy mnisi, jogini oraz wyznawcy Ajurwedy. W starożytnych Indiach wierzono, że pozytywne właściwości miedzi chronią przed złem, natomiast medycyna chińska wiąże ten metal z meridianami.

Magnetyczne bransoletki miedziane

Miedziane bransoletki łagodzą różnego rodzaju ból, działają antybakteryjnie i przeciwwirusowo. Poprawiają koloryt skóry, aktywizują produkcję kolagenu i elastyny a w efekcie odmładzają. Regulują krążenie krwi oraz poziom hormonów, usuwają toksyny z organizmu czy łagodzą stany zapalne.

W zakończeniach wykonanych z miedzi bransoletek Bangalore znajdują się maleńkie magnesy, które ułatwiają wnikanie niewielkich dawek miedzi niezbędnych dla optymalnej kondycji skóry oraz zdrowia organizmu. Bransoletki miedziane są świetnym rozwiązaniem w przypadku dolegliwości ginekologicznych, przemęczenia, osteoporozy, nadciśnienia tętniczego, anemii czy otyłości.

Bransoletka miedziana z kamieniami

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko magnetyczne bransoletki miedziane, ale również bransoletki miedziane z kamieniami z linii Exclusive. Seria efektownych i luksusowych bransoletek miedzianych powstała z najwyższej jakości miedzi oraz kamieni szlachetnych w różnych kolorach. Są modnym i pozytywnie nastrajającym talizmanem, który warto nosić każdego dnia. Stanowią doskonałe uzupełnienie codziennych stylizacji niezależnie od pory roku czy okazji. Pasują zarówno do eleganckich, formalnych oraz casualowych stylizacji. Wybierz bezniklową biżuterię miedzianą damską i męską, którą możesz dowolnie łączyć w stylizacjach biznesowych i sportowych. Miedź w połączeniu z kamieniami szlachetnymi wykazuje dobroczynne działanie na organizm.

Bransoletki miedziane olx i allegro

Poszukujesz niezwykłej biżuterii miedzianej, którą chcesz podarować osobie ukochanej? Zamiast szukać ofert na olx i allegro wybierz wysokiej jakości stylowe bransoletki miedziane Bangalore. To oryginalna biżuteria miedziana, której jakość została potwierdzona hologramem. W sklepie Bangalore otrzymasz bransoletki miedziane zapakowane w woreczek z ekologicznej bawełny, który doskonale sprawdzi się do transportu oraz przechowywania biżuterii miedzianej.