Kubek miedziany 250ml ALEKSANDRIA Zobacz większe

Kubek miedziany 250ml ALEKSANDRIA

0410

Nowy produkt

Kubek miedziany Aleksandria o pojemności 250 ml dla wielbicieli oryginalnych rozwiązań zdobniczych.

Więcej szczegółów

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

79,00 zł brutto

Informacje o Kubek miedziany 250ml ALEKSANDRIAKubek miedziany ALEKSANDRIA stanowi doskonałe dopełnienie zestawu naczyń z takim samym ornamentem zdobniczym. Równie dobrze może służyć jako samodzielne naczynko do oczyszczania wody kranowej. Kubeczek postawiony na nocnej szafce czy w łazience doda charakteru pomieszczeniu, ale spełni także należycie swoją najważniejszą, prozdrowotną funkcję. Z kubeczka można pić wodę oczyszczoną wcześniej w naczyniu o większej pojemności, tj. butelce lub dzbanku. Można też po prostu wlać wodę kranową bezpośrednio do kubeczka i odczekać 12 godzin, by nabrała prozdrowotnych właściwości.

Kubek ALEKSANDRIA jest pokryty niebanalnym, tajemniczym worem. Dzięki kolorowej warstwie zewnętrznej jest nieco łatwiejszy w utrzymaniu w stosunku do tradycyjnych naczyń miedzianych. Jego kolorowa powłoka sprawa, że proces utleniania nie zachodzi po zewnętrznej stronie naczynia. Zawsze będzie się prezentował pięknie i efektownie.

Kubek miedziany ALEKSANDRIA został wykonany ręcznie, w manufakturze w Indiach. Dzięki temu jest jedyny w swoim rodzaju i posiada niepowtarzalny charakter.

Wszystkie naczynia miedziane Bangalore składają się w 99,9% z certyfikowanej miedzi, a na etykietach załączonych do każdego produktu znajduje się hologram będący potwierdzeniem jakości.

Parametry:
wys.: 9cm
śr. góra: 7cm
śr. dół: 6cm

Choć reakcja alergiczna na miedź zdarza się niezwykle rzadko, niestety nie można całkowicie jej wykluczyć.
Jeśli pojawią się jakiekolwiek niepokojące objawy (np. zaczerwienienie skóry, swędzenie, wysypka) należy natychmiast przestać korzystać z naczyń lub bransoletek miedzianych i skonsultować się z lekarzem.

Naczynia z miedzi powiązane z Kubek miedziany 250ml ALEKSANDRIA