Kubek miedziany 250ml ALEKSANDRIA Zobacz większe

Kubek miedziany 250ml ALEKSANDRIA

0410

Nowy produkt

Kubek miedziany Aleksandria o pojemności 250 ml dla wielbicieli oryginalnych rozwiązań zdobniczych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

79,00 zł brutto

Informacje o Kubek miedziany 250ml ALEKSANDRIAKubek miedziany ALEKSANDRIA stanowi doskonałe dopełnienie zestawu naczyń z takim samym ornamentem zdobniczym. Równie dobrze może służyć jako samodzielne naczynko do oczyszczania wody kranowej. Kubeczek postawiony na nocnej szafce czy w łazience doda charakteru pomieszczeniu, ale spełni także należycie swoją najważniejszą, prozdrowotną funkcję. Z kubeczka można pić wodę oczyszczoną wcześniej w naczyniu o większej pojemności, tj. butelce lub dzbanku. Można też po prostu wlać wodę kranową bezpośrednio do kubeczka i odczekać 12 godzin, by nabrała prozdrowotnych właściwości.

Kubek ALEKSANDRIA jest pokryty niebanalnym, tajemniczym worem. Dzięki kolorowej warstwie zewnętrznej jest nieco łatwiejszy w utrzymaniu w stosunku do tradycyjnych naczyń miedzianych. Jego kolorowa powłoka sprawa, że proces utleniania nie zachodzi po zewnętrznej stronie naczynia. Zawsze będzie się prezentował pięknie i efektownie.

Kubek miedziany ALEKSANDRIA został wykonany ręcznie, w manufakturze w Indiach. Dzięki temu jest jedyny w swoim rodzaju i posiada niepowtarzalny charakter.

Wszystkie naczynia miedziane Bangalore składają się w 99,9% z certyfikowanej miedzi, a na etykietach załączonych do każdego produktu znajduje się hologram będący potwierdzeniem jakości.

Parametry:
wys.: 9cm
śr. góra: 7cm
śr. dół: 6cm

Naczynia z miedzi powiązane z Kubek miedziany 250ml ALEKSANDRIA