Kubek miedziany Classic 400ml

0521

Nowy produkt

Klasyczny kubek miedziany Bangalore o pojemności 400 ml do oczyszczania i spożywania wody. Znakomicie dopełni zestaw naczyń o większej pojemności, takich jak dzbanek czy butelka z miedzi.

Więcej szczegółów

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

85,00 zł brutto

Informacje o Kubek miedziany Classic 400ml


Klasyczny kubek miedziany o pojemności 400 ml z matowym efektem wykończenia. Swoim uniwersalnym designem dopełni znajdujące się w ofercie Bangalore dzbanki i butelki. Kubek może stanowić dodatkowe naczynie do uzdatniania wody lub służyć do spożywania wody oczyszczonej wcześniej w innych naczyniach Bangalore.

Dlaczego warto nabyć kubek miedziany Classic?

Kubek miedziany jest naczyniem wielokrotnego użytku. Sprawdzi się w domu i w podróży. Pozwoli zminimalizować produkcję wszechobecnych plastikowych zanieczyszczeń. Swoim uniwersalnym wyglądem wpisze się też w wystrój każdej kuchni i pokoju.

Kubek miedziany Classic będzie doskonałym prezentem dla osoby, której dbałość o własne zdrowie i środowisko nie pozostaje obojętna. Może być uzupełnieniem zestawu naczyń o większej pojemności lub samodzielnym podarunkiem, który zainicjuje pierwszy kontakt ze wspaniałymi naczyniami miedzianymi Bangalore. 

Ręczne wykonanie naczynia sprawia, że wręczamy prezent o niepowtarzalnym charakterze.

Miedziany kubek Classic – właściwości zdrowotne

W świecie, w którym żyjemy dbałość o spożywanie wartościowej wody stała się priorytetem. Certyfikowane naczynia miedziane Bangalore z jednej strony oczyszczają wodę z bakterii, wirusów, drobnoustrojów, pasożytów i chloru, z drugiej zaś strony pozostawiają w wodzie korzystne dla zdrowia mikro i makroelementy. Dodatkowo woda jest wzbogacona o jony miedzi, które mają zbawienny wpływ na ogólną kondycję organizmu. Miedź m.in. łagodzi stany zapalne, wspomaga metabolizm, przyspiesza transport żelaza, reguluje pracę hormonów tarczycy, spowalnia procesy starzenia, poprawia pigmentację skóry. Z całego jej dobrostanu można korzystać przy okazji spożywania odpowiednich ilości wody uzdatnionej w naczyniach Bangalore.

Miedziany kubek Classic – skład produktu

Kubek miedziany Classic to naczynie wykonane z certyfikowanej miedzi (99,9% miedzi i 0,1% cynku). Kubek posiada metkę z hologramem będącym znakiem jakości produktu.

Każde naczynie Bangalore jest zapakowane w ekologiczny bawełniany woreczek.

 

Parametry:

Wysokość - 10cm

Średnica - 8,5cm

Naczynia z miedzi powiązane z Kubek miedziany Classic 400ml