Dzbanek miedziany 1,5 litra AZULEJOS

0416

Nowy produkt

Feeria barw ukryta w patchworkowym wzornictwie dzbanka Azulejos o pojemności 1,5 l.

Więcej szczegółów

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

211,65 zł brutto

-15%

249,00 zł brutto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 249,00 zł

Informacje o Dzbanek miedziany 1,5 litra AZULEJOS
Dzbanek miedziany AZULEJOS stanowi odpowiedź na wymogi wszystkich tych, którzy cenią sobie wyraźne akcenty kolorystyczne. Obok dzbanka AZULEJOS z pewnością nie da się przejść obojętnie!

Dzbanek miedziany AZULEJOS dzięki kolorowej warstwie zewnętrznej będzie zawsze prezentował się nienagannie. W wypadku wszystkich kolorowych naczyń marki Bangalore, czyszczenia wymaga tylko wewnętrzna strona. Proces utleniania po stronie zewnętrznej będzie zupełnie niewidoczny.

Korzystanie z kolorowego dzbanka miedzianego AZULEJOS jest takie samo, jak z naczyń tradycyjnych. Do naczynia należy jedynie wlać wodę kranową, odczekać 12 godzin i czerpać ze zdrowotnej mocy najlepszego napoju świata.

Dzbanek miedziany AZULEJOS został wykonany z certyfikowanej miedzi (99,9%) z niewielkim dodatkiem cynku (0,1%). Naczynia miedziane Bangalore są wolne od metali ciężkich, skutecznie rozprawiają się z zanieczyszczeniami zawartymi w wodzie kranowej. Zyskujemy oczyszczoną, zdatną do pica wodę bogatą w jony miedzi.

Załączona do dzbanka miedzianego AZULEJOS metka z hologramem potwierdza wysoką jakość produktu.

Parametry:

Wysokość bez pokrywki - 18,5cm
Wysokość z pokrywką - 23cm
Średnica:11cm

Choć reakcja alergiczna na miedź zdarza się niezwykle rzadko, niestety nie można całkowicie jej wykluczyć.
Jeśli pojawią się jakiekolwiek niepokojące objawy (np. zaczerwienienie skóry, swędzenie, wysypka) należy natychmiast przestać korzystać z naczyń lub bransoletek miedzianych i skonsultować się z lekarzem.