Kubek miedziany 250ml MAURITIUS Zobacz większe

Kubek miedziany 250ml MAURITIUS

0412

Nowy produkt

Kubek miedziany MAURITIUS o pojemności 250 ml z charakterystycznym kwiatowym wzorem zadowoli miłośników wyrazistych akcentów.

Więcej szczegółów

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

79,00 zł brutto

Informacje o Kubek miedziany 250ml MAURITIUS

Kubek miedziany MURITIUS 250 ml stanowi uzupełnienie kolekcji dzbanków z tym samym motywem. Pozwala na samodzielne skomponowanie zestawu naczyń z motywem kwiatowym.

Dzięki zdobieniu zamieszczonemu na zewnętrznej ściance, kubek miedziany MAURITIUS będzie prezentował się świetnie, bez widocznych śladów przebarwień, czy naturalnego utleniania.

Naczynia z serii MAURITIUS doskonale harmonizują z wystrojem kuchni i salonów. Mogą wtopić się w otoczenie, lub przeciwnie – nadać mu niepowtarzalny charakter.

Kubek miedziany MAURITIUS może stanowić dodatkowe źródło oczyszczania wody. Sprawdzi się świetnie postawiony na nocnej szafce lub na biurku, przypominając ayurwedyjskim o rytuale picia zdrowej wody.

Skład miedzianego kubka także jest najwyższych standardów, tj. 99,9% czystej miedzi i 0,1% cynku. Kubek miedziany MAURITIUS posiada etykietę z hologramem potwierdzającym jakość.

Parametry:

wys.: 9cm
śr. góra: 7cm
śr. dół: 6cm

Choć reakcja alergiczna na miedź zdarza się niezwykle rzadko, niestety nie można całkowicie jej wykluczyć.
Jeśli pojawią się jakiekolwiek niepokojące objawy (np. zaczerwienienie skóry, swędzenie, wysypka) należy natychmiast przestać korzystać z naczyń lub bransoletek miedzianych i skonsultować się z lekarzem.

Naczynia z miedzi powiązane z Kubek miedziany 250ml MAURITIUS