Kubek miedziany 250ml MAURITIUS Zobacz większe

Kubek miedziany 250ml MAURITIUS

0412

Nowy produkt

Kubek miedziany MAURITIUS o pojemności 250 ml z charakterystycznym kwiatowym wzorem zadowoli miłośników wyrazistych akcentów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

79,00 zł brutto

Informacje o Kubek miedziany 250ml MAURITIUSKubek miedziany MURITIUS 250 ml stanowi uzupełnienie kolekcji dzbanków z tym samym motywem. Pozwala na samodzielne skomponowanie zestawu naczyń z motywem kwiatowym.

Dzięki zdobieniu zamieszczonemu na zewnętrznej ściance, kubek miedziany MAURITIUS będzie prezentował się świetnie, bez widocznych śladów przebarwień, czy naturalnego utleniania.

Naczynia z serii MAURITIUS doskonale harmonizują z wystrojem kuchni i salonów. Mogą wtopić się w otoczenie, lub przeciwnie – nadać mu niepowtarzalny charakter.

Kubek miedziany MAURITIUS może stanowić dodatkowe źródło oczyszczania wody. Sprawdzi się świetnie postawiony na nocnej szafce lub na biurku, przypominając ayurwedyjskim o rytuale picia zdrowej wody.

Skład miedzianego kubka także jest najwyższych standardów, tj. 99,9% czystej miedzi i 0,1% cynku. Kubek miedziany MAURITIUS posiada etykietę z hologramem potwierdzającym jakość.

Parametry:

wys.: 9cm
śr. góra: 7cm
śr. dół: 6cm

Naczynia z miedzi powiązane z Kubek miedziany 250ml MAURITIUS