Miedziane dekoracje – idealne do każdego wnętrza

 

Bez względu na to, w jakim stylu urządzone jest dane wnętrze – miedziane elementy zawsze pasują! Doskonale podkreślą styl glamour czy rustykalny. Idealnie sprawdzą się w stylu prowansalskim, loftowym, eklektycznym i nowoczesnym. Metal ten podkreśla przestrzeń i dodaje kontrastów. Miedzianych dekoracji można też użyć, ustawiając je na pierwszym planie, wówczas optycznie wybielą ściany czy sufit.

 

Miedziane naczynia – absolutnym hitem w dekoracji wnętrz 2020

 

Architekci i projektanci wnętrz upodobali sobie naczynia i przedmioty dekoracyjne oraz użytkowe wykonane z naturalnej miedzi. Miedź jest trwałym, przyjaznym dla środowiska i nadającym się do recyklingu metalem o właściwościach antybakteryjnych. Poza tym wyróżnia się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Dlatego warto otaczać się miedzianymi przedmiotami, które wprowadzą element duńskiego hygge do każdego wnętrza.

Istnieje wiele prostych sposobów na wykorzystanie miedzi we wnętrzach. Ręcznie wykonane miedziane kubki, butelki i dzbanki, często ustawione razem na eleganckiej tacy lub stoliku kawowym prezentują się naprawdę imponująco. Można połączyć element tego metalu, zestawiając naczynia miedziane z wykonanymi z miedzi doniczkami do kwiatów. Zielone odcienie liści domowych roślin świetnie podkreślają piękno tego metalu.

Można urządzić stylowy salon z sofą w kolorze butelkowej zieleni, ścianą wyłożoną czerwonymi naturalnymi cegiełkami i spiąć wszystko w całość, stosując dodatki w miedzianym kolorze. Do tego białe firanki, szare zasłony i elegancka miedziana lampa. Jeśli w mieszkaniu dodatkowo jest drewniana podłoga, zyskujemy przytulne i niezwykłe wnętrze.

 

Poszukujesz miedzianych dodatków? Wybierz dekoracyjne i użytkowe naczynia miedziane Bangalore!

 

Naczynia miedziane Bangalore powstają z wysokiej jakości miedzi w rodzinnej manufakturze w Indiach. Są ręcznie wytwarzane z dbałością o każdy szczegół. Stanowią elegancką dekorację wnętrz, ale ze względu na walory zdrowotne warto je stosować również do oczyszczania i uzdatniania wody pitnej. Pięknie prezentują się ustawione na stole w jadalni, na wyspie kuchennej lub na stoliku kawowym w sypialni bądź salonie. Ale naczynia miedziane Bangalore warto napełniać wodą z kranu, a po upływie 12 godzin pijać smaczną, nasyconą jonami miedzi wodę. W ten sposób zyskujemy stylowy, dekoracyjny przedmiot użytkowy.

 

 

Poznaj wszystkie eleganckie naczynia miedziane Bangalore i ciesz się ich niezwykłym wyglądem i właściwościami.