Blog lifestylowy SposobyNaZycie.pl jest inspirowany codziennym życiem i doświadczeniami jego autorki. W związku z tym łączy w sobie różnorodną tematykę od budowy domu i finansów rodziny, poprzez parenting, podróże, urządzanie wnętrz, tematy ogrodowe czy kwestie związane z prowadzeniem własnej firmy albo łączenie macierzyństwa z pracą zawodową. Znalazło się na nim także sporo treści poświęconych wyjątkowym właściwościom miedzi oraz naczyń i biżuterii miedzianej.

Naczynia miedziane do oczyszczania wody — dlaczego musisz je mieć? 

Od wieków ludzie poszukują sposobów na oczyszczanie i uzdatnianie twardej i niesmacznej wody kranowej, która szczególnie w większych miastach, ma posmak chloru. Świadomi konsumenci żyjący zgodnie z filozofią zero waste, którym na sercu leży dobro naszej planety, poszukują alternatywy dla wody w plastikowych butelkach, gdyż chcą ograniczyć ilość produkowanego plastiku.

Dlatego, zamiast kupować kosztowne filtry do wody absolutnym must have w każdym domu, instytucji i firmie jest zestaw naczyń miedzianych. Jednorazowa inwestycja posłuży przez całe życie. Poza oszczędnością pieniędzy pozwala zapomnieć o plastiku czy montażu filtrów do uzdatniania wody.

Zalety spożywania wody przechowywanej w naczyniach miedzianych

Czy naczynie, które służy do przechowywania i spożywania wody, może wpływać na jej jakość lub smak? Wyznawcy Ajurwedy uważają, że tak! Od lat wykorzystują prostą i całkowicie naturalną wodę do uzdatniania, oczyszczania i poprawy jakości pitnej, którą są oryginalne naczynia miedziane.

 

Zachęcamy do lektury artykułu artykułów pt.:

Popularny blog lifestylowy SposobyNaZycie.pl — mnóstwo cennej wiedzy

 

Autorka kobiecego bloga lifestylowego SposobyNaZycie.pl poszukuje sposobów na poprawę jakości wody pitnej oraz podpowiada, jakie są zalety spożywania wody przechowywanej w naczyniach miedzianych. Sama stara się żyć proekologicznie i poszukuje naturalnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań. W związku z tym głośno mówi to, o czym inni rozmawiają w kuluarach. Takim tematem jest ochrona przed promieniowaniem, zalety stosowania odpromienników czy naturalne sposoby na poprawę zdrowia i urody. Żyjemy w czasach, w których pojawiają się coraz nowsze sposoby na poprawę zdrowia, piękna i młodości. A zapominamy o tym, że miedź była uważana za metal święty w starożytnym Egipcie. Być może, zamiast stosować inwazyjne zabiegi kosmetologiczne czy medycyny estetycznej warto sięgnąć po ten metal w celach kosmetyczno-urodowych.