Dzbanek miedziany 1,5 litra plus 2 Kubki 400ml

0213

Nowy produkt

Kup miedziany dzbanek Bangalore o pojemności 1,5 litra z dwoma kubkami 400 ml.
Komplet miedzianych naczyń to naturalne i ekologiczne rozwiązanie dla każdego, które szczególnie upodobały sobie osoby dbające o siebie i środowisko naturalne. Według Ajurwedy to najlepsza metoda oczyszczania wody.

Więcej szczegółów

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

369,00 zł brutto

Informacje o Dzbanek miedziany 1,5 litra plus 2 Kubki 400ml


W zestawie tym znajdziesz miedziany dzbanek, który warto stosować do oczyszczania i uzdatniania wody kranowej. Dekoracyjny dzbanek miedziany posiada praktyczną rączkę, która ułatwia korzystanie z niego. Ponadto został on wyposażony w pokrywkę, która ogranicza dostęp zanieczyszczeń czy owadów. Orientalne naczynia miedziane powstają z wysokiej jakości miedzi z dbałością o każdy szczegół. Są ręcznie wytwarzane w indyjskiej manufakturze, która produkuje przedmioty z miedzi od pokoleń.

 
Atuty Bangalore

Dzbanek z miedzi do uzdatniania wody jest odpowiedni dla całej rodziny. Woda w dzbanku miedzianym powinna być przechowywana przez minimum 12 godzin. Dopiero po tym czasie warto spożywać czystą i zdrową wodę nasyconą jonami miedzi. Do tego właśnie służą znajdujące się w zestawie miedziane kubki. Woda pita z miedzianych kubków pozytywnie wpływa na organizm oraz oczyszcza ciało z toksyn.

 

Kubki miedziane o pojemności 250 ml Bangalore służą do spożywania wody oczyszczonej w wykonanym z miedzi dzbanku. Miedziane kubki służą tylko do picia wody oczyszczonej w naczyniach o większej pojemności. Stylowe miedziane kubki stosuj jako zamienniki plastikowych kubków, które zaśmiecają naszą planetę. Można z nich korzystać podczas wycieczek, w domu, pracy lub szkole.

 

Dzbanek z miedzi 1,5 litra w zestawie z dwoma miedzianymi kubkami o pojemności 400 ml to oryginalne naczynia miedziane Bangalore z hologramem, które znajdują się na etykietach produktów. Każde naczynie miedziane otrzymasz spakowane do woreczka z wysokiej jakości miękkiej bawełny, który warto używać do przechowywania i transportu miedzianych przedmiotów.

 

Elegancki dzbanek miedziany wraz z dwoma miedzianymi kubkami to pomysł na stylowy i ekologiczny prezent, który ucieszy osobę obdarowaną, szczególnie tę, która ceni elegancję, ekologię oraz dba o zdrowie i urodę. Zatem jest to ekonomiczny i ekologiczny zakup, bo używając miedzianego dzbanka do oczyszczania wody oraz miedzianych kubków do jej picia oszczędzasz swój czas i pieniądze.

Naczynia z miedzi powiązane z Dzbanek miedziany 1,5 litra plus 2 Kubki 400ml