Zestaw Prezentowy - dowolna bransoletka w pudełku ozdobnym

Nowy produkt

W naszym sklepie internetowym online z naczyniami miedzianymi możesz kupić bransoletkę, ale przygotowaliśmy również gotowy podarunek w postaci dowolnie wybranej bransoletki w ozdobnym pudełku.

Więcej szczegółów

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

89,00 zł brutto

-15%

104,71 zł brutto

Więcej informacji

Czy wiesz, że miedź jest jednym z niezbędnych minerałów dla dobrego samopoczucia, zdrowia i urody? Wzmacnia włosy i paznokcie, działa antyoksydacyjnie i antybakteryjnie oraz łagodzi stany zapalne. Pielęgnuje, dotlenia i odmładza skórę, naprawia uszkodzenia wywołane przez wolne rodniki oraz reguluje ciśnienie krwi czy bierze udział w pracy układu nerwowego, układu oddechowego, układu pokarmowego czy układu sercowo-naczyniowego. Terapia magnetyczna wykorzystująca magnetyczną miedzianą bransoletkę zalecana jest wspomagająco przy wielu dolegliwościach i problemach zdrowotnych.

 

Magnetyczne miedziane bransoletki Bangalore powstają w małej rodzinnej manufakturze w Indiach. W pięknym i gustownym pudełku prezentowym otrzymujesz oryginalną biżuterię ekologiczną w postaci magnetycznej bransoletki miedzianej Bangalore. Posiada ona hologram, który umieszczono na etykiecie produktu.

Produkty powiązane