Bransoletka miedziana CLASSIC

Nowy produkt

BRANSOLETKA MIEDZIANA

Więcej szczegółów

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

59,00 zł brutto

Więcej informacji

Bransoletki miedziane Bangalore wykonywane zostały ręcznie w małej rodzinnej firmie w Indiach. To nieduże przedsiębiorstwo posiada prawie 900 lat tradycji w wykonywaniu miedzianych przedmiotów.

Wybrane wzory, które zdobią biżuterię używane są przez mnichów buddyjskich, joginów w Indiach. Ozdabiają biżuterię i stroje kobiet na całym świecie.
Wyroby oferowane w naszym sklepie internetowym cechuje wysoka jakość wykonania i niezwykła czystość miedzi wynosząca ponad 99%.
Bransoletki Bangalore to także troska o ekologię i zdrowie naszych klientów. W procesie pozyskiwania i przetwarzania miedzi nie są wykorzystywane pierwiastki szkodliwe, takie jak aluminium czy rtęć.

Bransoletki z miedzi z  magnesami

W bransoletkach nie tylko miedź ma działanie prozdrowotne. Na zakończeniach każdej bransoletki znajdują się magnesy. Mają one niezwykłe działanie – skutecznie przyspieszają regenerację chorych tkanek, łagodzą ból i działają przeciwzapalnie. Warto zauważyć, ze  terapia magnetyczna stosowana i zalecana jest przy ogólnym zmęczeniu, schorzeniach ginekologicznych, bólach głowy, w problemach z osteoporozą, nadciśnieniem tętniczym, czy chorobach zwyrodnieniowych.

 

Jakie są zalety miedzianych bransoletek?

  • Wspiera działanie układu trawiennego
  • Pomaga w zrzuceniu wagi
  • Działa korzystnie na serce
  • Poprawia stan skóry
  • Zapobiega anemii
  • Minimalizuje ryzyko stanów zapalnym
  • Reguluje pracę tarczycy

Oryginalny produkt Bangalore posiada hologram umieszczony na etykiecie produktu.
Wraz z bransoletką otrzymujecie Państwo również wyjątkowy woreczek  wykonany z bawełny ekologicznej służący do przechowywania biżuterii.

Produkty powiązane