Miedziane naczynia do wody jako gustowny prezent

 Najlepszym pomysłem na podarunek pod choinkę dla każdego bez względu na wiek to oryginalne naczynia miedziane Bangalore. Elegancki design naczyń miedzianych sprawia, że stanowią doskonałą ozdobę każdego wnętrza. Świetnie prezentują się w kuchni, salonie czy na nocnym stoliku w sypialni. Istnieje mnóstwo powodów, by zamienić popularne dziś wody w plastikowych butelkach lub plastikowe dzbanki do filtrowania wody na naturalne, znane od wieków, naczynia miedziane. Spożywana z nich woda oczyszcza organizm z toksyn i zanieczyszczeń, reguluje trawienie oraz funkcjonowanie tarczycy. Woda nasycona jonami miedzi spowalnia problemy starzenia, przyspiesza leczenie ran czy pomaga we wchłanianiu żelaza w organizmie.

 Zestaw naczyń miedzianych do doskonały pomysł na prezent pod choinkę dla najbliższych i przyjaciół. Z pewnością ucieszą się z niego dziadkowie, młode małżeństwo czy osoby prowadzące zdrowy tryb życia. Posiadanie eleganckich naczyń miedzianych, które wyróżnia stylowy design i miedziany kolor to doskonały i ekologiczny sposób, by zyskać czystą i zdrową wodę pitną. Poza tym w ten sposób ograniczamy ilość plastiku w naszym życiu, dlatego naczynia miedziane Bangalore zdecydowanie są zero waste. Jednorazowy zakup sprawi, że zyskamy wysokiej jakości naczynia na wiele lat, bez konieczności wymiany jakichkolwiek filtrów (jak to bywa w przypadku popularnych dziś czajników i butelek z filtrem węglowym).

 

Miedziane bransoletki jako stylowy podarunek

Okazuje się, że również miedziana biżuteria może pozytywnie wpływać na nasze zdrowie i samopoczucie. Już w starożytnym Egipcie bardziej majętne osoby nosiły miedziane bransoletki. Miedź odmładza i zapobiega przedwczesnemu starzeniu - wzmacnia włosy, zmniejsza stany zapalne i pielęgnuje skórę. Stylowe miedziane bransoletki, szczególnie noszone po kilka na jednej dłoni, są gustowną ozdobą, która przyciąga wzrok. Ale nie tylko, bo podczas ich noszenia, skóra ma bezpośredni kontakt z miedzią, dzięki czemu pierwiastek ten natychmiast dostaje się do krwiobiegu. A ponadto reguluje krążenie, zapobiega niedoborom miedzi, wzmacnia układ odpornościowy i zmniejsza stany zapalne.

 

Zestaw miedzianych naczyń z magnetyczną bransoletką miedzianą

Zastanawiasz się co kupić jako prezent pod choinkę? Zamiast podarować najbliższym upominki, które zostaną schowane na dno szafy i szybko zapomniane, ofiaruj prezent, który nie tylko od pierwszego momentu zaciekawi, za sprawą swojego stylowego designu, ale również wykazuje właściwości zdrowotne i pielęgnacyjne. Oryginalne zestawy naczyń miedzianych i bransoletki miedziane z certyfikatem znajdziesz w sklepie internetowym Bangalore.pl.