Miska miedziana 1.800ml dla zwierząt do picia wody

0119

Nowy produkt

Miedziana miska do wody dla zwierząt Bangalore średniej wielkości o pojemności 1.800ml to doskonałe naczynie miedziane dla Twojego pupila o walorach zdrowotnych i użytkowych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

209,00 zł brutto

Informacje o Miska miedziana 1.800ml dla zwierząt do picia wody

Stylowe i eleganckie naczynie powstało z wysokiej jakości ekologicznych materiałów, dzięki czemu jest bezpieczne dla zdrowia zwierząt. Nie tylko oczyszcza wodę, ale również usuwa szkodliwe toksyny z organizmu zwierząt. Pozytywnie wpływa również na wygląd i ogólne samopoczucie czworonoga. Średniej wielkości miedziana miska do wody dla zwierząt jest solidna, estetyczna i wytrzymała.

 

Jest to oryginalne naczynie Bangalore, które powstało z najwyższej jakości miedzi polerowanej. Uzdatnia wodę pitną, oczyszcza ją z bakterii i toksyn oraz nasyca jonami miedzi w niewielkich ilościach, dzięki czemu poprawia zdrowie, kondycję i wybarwienie sierści psa, kota, królika, świnki morskiej i innych czworonożnych przyjaciół rodziny.

 
Atuty Bangalore


Ekologiczna miska do wody dla zwierząt Bangalore to produkt zero waste, ponieważ jest to jednorazowa inwestycja, a produkt posłuży przez wiele lat.

 

Miedziana miska do wody dla zwierząt Bangalore właściwości

  • Równoważy pH wody, jonizuje ją i uzupełnia energię witalną, przez co woda jest łatwiej przyswajalna przez organizm zwierząt.
  • Korzystnie wpływa na zdrowie zwierząt domowych, bo dostarcza bezpiecznej i niewielkiej dawki miedzi.
  • To prosty sposób, by dać swojemu zwierzakowi to, co najlepsze – zdrowie i doskonałe samopoczucie

 

Miedź a zwierzęta

  • Właściwości antybakteryjne miedzi chronią miedzianą miskę Bangalore przez osadzaniem się śluzu oraz namnażaniem bakterii.
  • Minerał ten bierze udział w produkcji żelaza oraz jest składnikiem wielu enzymów.
  • Miedź ułatwia produkcję melaniny, a w efekcie odpowiada za blask i intensywne wybarwienie sierści twojego pupila.

 

Jak czyścić średnią miedzianą miskę do wody dla zwierząt?

Średnią miedzianą miskę do wody dla zwierząt należy czyścić podobnie jak miedziane naczynia do oczyszczania wody Bangalore.

 

 

Kupuj tylko oryginalne miski do wody dla zwierząt!

Miedziana miska do wody dla zwierząt Bangalore o pojemności 1.800ml została wykonana z 99,9% z miedzi oraz z 3% cynku. Średnia miedziana miska do wody dla zwierząt to oryginalny produkt Bangalore z hologramem, który znajduje się na załączonej etykiecie produktu. Każda miedziana miska do wody dla zwierząt zostaje zapakowana w piękny woreczek z bawełny ekologicznej.

 

 

Miedziana miska do wody dla zwierząt Bangalore 1.800 ml Bangalore - ważne informacje:

- posiada certyfikat jakości i czystości;

- składa się w 99,9% z miedzi i ok. 0,1% z cynku;

- nie zawiera domieszek żadnych szkodliwych pierwiastków takich jak aluminium, nikiel, rtęć czy ołów;

- mogą się na niej pojawić delikatne przebarwienia - są naturalne i wynikają z faktu, że miedź ma tendencję do poddawania się zmiennym warunkom otoczenia.

 

Przed pierwszym użyciem dokładnie umyj średnią miedzianą miskę do wody dla zwierząt Bangalore tak samo, jak inne naczynia miedziane.

 

Uwaga! Miska miedziana Bangalore służy jedynie do wody dla zwierząt! Do pokarmu najlepiej wybrać oryginalne miski posrebrzane Bangalore.


Wymiary:

- średnica 20cm
- wysokość 8cm

Naczynia z miedzi powiązane z Miska miedziana 1.800ml dla zwierząt do picia wody