Zwyczaj noszenia bransoletek miedzianych sięga czasów starożytnego Egiptu. Choć od wieków z ich wyjątkowych właściwości korzystają mnisi buddyjscy i jogini, to w ostatnich latach stają się coraz bardziej popularne na całym świecie.

Celebrytki, aktorki i blogerki sięgają po nie, nie tylko dlatego, że jest to naturalna biżuteria ozdobna o pięknym kolorze i niezwykłej formie. Cenią je za pozytywny wpływ na zdrowie, urodę i ogólne samopoczucie. Poza tym idealnie dopełniają zarówno biznesowe, wieczorowe, jak i mniej formalne stylizacje.

 

Miedziane Bransoletki Bangalore to idealny podarunek dla kobiety, którą kochasz!

 
Bransoletki miedziane Bangalore

Znajdujące się w sklepie Bangalore miedziane bransoletki miedziane powstają z największą dbałością o najmniejsze detale i zawierają ponad 99% czystej miedzi. Są wolne od szkodliwych pierwiastków takich jak rtęć, nikiel, ołów czy aluminium. Część z nich została wyposażona w magnesy, które znajdują się w ich zakończeniach. Stylowe, eleganckie i gustowne bransoletki miedziane Bangalore warto łączyć ze sobą w różnych konfiguracjach, wówczas prezentują się niezwykle uroczo.

 

Zalety noszenia bransoletek miedzianych Bangalore

 
Bransoletki miedziane - Bangalore

Miedź to pierwiastek, który naturalnie występuje w ludzkim ciele w śladowych ilościach. Jest on niezbędny do życia. Pozytywnie wpływa na urodę, zdrowie i ogólne samopoczucie. Ułatwia wchłanianie żelaza, łagodzi ból, poprawia kondycję skóry oraz reguluje pracę tarczycy.

 

Regularne noszenie bransoletki miedzianej wspomaga naturalne procesy regeneracji organizmu, ułatwia trawienie, odmładza oraz łagodzi stany zapalne. Ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu, przeciwdziała anemii oraz poprawia ogólne samopoczucie i kondycję organizmu.

Milion powodów, by obdarować ukochane osoby bransoletkami miedzianymi Bangalore

branoletki miedziane Bangalore pudełko


Wszystkie nasze eleganckie bransoletki znajdziesz w sklepie internetowym: https://bangalore.pl/pl/14-bransoletki-miedziane