Zestaw miedziany ALEKSANDRIA

0405

Nowy produkt

Zestaw naczyń miedzianych Aleksandria Bangalore składa się z pięknej, zdobionej butelki miedzianej o pojemności 950ml oraz dwóch równie pięknie zdobionych kubków miedzianych o pojemności 250ml.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

339,00 zł brutto

Informacje o Zestaw miedziany ALEKSANDRIA

Niebywały design sprawia, że zestaw naczyń miedzianych Aleksandria wyróżnia się walorami dekoracyjnymi.
To stylowa i elegancka ozdoba każdego mieszkania - doskonale prezentuje się w kuchni, w salonie, na stoliku kawowym czy w sypialni na stoliku nocnym.

Butelka miedziana Aleksandria Bangalore

Elegancko zdobiona butelka miedziana Aleksandria służy do oczyszczania, uzdatniania i transportu wody. Lekka, poręczna i estetyczna butelka Aleksandria to doskonały zamiennik plastikowej butelki, który posłuży w domu, pracy, w szkole i podróży. Jej niezwykłe zdobienie i smukły kształt sprawiają, że warto mieć ją zawsze przy sobie.

Miedziany kubek  Aleksandria Bangalore

Natomiast oczyszczona z bakterii, zanieczyszczeń i toksyn woda kranowa będzie doskonale smakować, kiedy spożywać ją będziesz z pięknie zdobionego kubka miedzianego Aleksandria. Ozdobne kubki miedziane Aleksandria z oferty Bangalore o pojemności 250 ml, podobnie jak estetyczna i gustowna butelka miedziana Bangalore zostały wykonane w rodzinnej manufakturze przez utalentowanych hinduskich rzemieślników z największą dbałością o najmniejszy szczegół.

Elegancki zestaw naczyń z miedzi Aleksandria

Zestaw miedzianych naczyń Aleksandria służy jedynie do oczyszczania, uzdatniania i picia wody. Ponadczasowy design sprawia, że zestaw naczyń miedzianych Aleksandria z oferty Bangalore prezentuje się elegancko i stylowo. To piękne naczynia miedziane wielokrotnego użytku oraz proekologiczne rozwiązanie, które pozwala ograniczyć ilość plastiku w życiu oraz oszczędza pieniądze.

Butelka z miedzi Aleksandria oraz dwa kubki miedziane Aleksandria to oryginalne produkty Bangalore z hologramami, które znajdują się na etykietach produktów. Każde naczynie miedziane gratis pakujemy wyjątkowy woreczek z ekologicznej bawełny, który świetnie sprawdza się do transportu oraz przechowywania produktu.

 
Naczynia z miedzi powiązane z Zestaw miedziany ALEKSANDRIA