Dzbanek miedziany 2,0 litra AZULEJOS

0417

Nowy produkt

Nietuzinkowy, barwny dzbanek miedziany AZULEJOS o pojemności 2,00 l. Rozświetli każde wnętrze. Wydajna pojemność pozwala na całkowite wyparcie z codziennego użytku wód z plastikowych butelek.

Więcej szczegółów

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

299,00 zł brutto

Informacje o Dzbanek miedziany 2,0 litra AZULEJOS


Urokliwy, energetyczny, niepowtarzalny. Taki właśnie jest dzbanek miedziany AZULEJOS. W inspiracjach wzorniczych odnaleźć można Portugalię i Meksyk. Jednak zarówno dzbanek AZULEJOS, jak i wszystkie inne naczynia Bangalore, powstały w Indiach, w rodzinnej manufakturze, która od pokoleń celebruje tradycję wyrobu produktów miedzianych.

Największym walorem dzbanka miedzianego AZULEJOS jest skład produktu – 99,99% miedzi i 0,1% cynku. To właśnie skład wolny od metali ciężkich sprawia, że jakość wody uzdatnionej w naczyniach miedzianych także jest na najwyższym poziomie. Woda kranowa wlana do miedzianego dzbanka zostaje oczyszczona z niebezpiecznych dla zdrowia toksyn, a zyskuje jony miedzi. Dostarczona do organizmu miedź m.in. wspomaga pracę mózgu, opóźnia procesy starzenia, wspomaga prawidłowe funkcjonowania układu pokarmowego.

Dzięki naczyniom miedzianym Bangalore każdego dnia mamy dostęp do wspaniałej, zdrowej, odżywczej wody. Możemy przy tym całkowicie zrezygnować z wody mineralnej w plastikowych butelkach czy innych dzbanków filtrujących. Naczynia miedziane Bangalore nie wymagają żadnych dodatkowych wkładów wymiennych – wystarczy co kilka dni czyścić je roztworem cytrynowo-solnym, by mogły należycie pracować i pięknie wyglądać.

W ofercie Bangalore posiadamy także butelkę oraz kubki z takim samym motywem zdobniczym. Można zatem skompletować całą rodzinkę tryskających energetycznymi barwami naczyń.

Miłośnicy koloru znajdą także ciekawe inspiracje prezentowe pośród całej gamy miedzianych bransoletek Bangalore. Miedź suplementowana przez kontakt ze skórą także przynosi korzyści zdrowotne.

Dzbanek miedziany AZULEJOS posiada metkę z hologramem poświadczającą skład i wysoką jakość produktu.

Parametry:

Wysokość zez pokrywki - 19,5cm
Wysokość z pokrywką - 24,5cm
Średnica - 12,5cm

Naczynia z miedzi powiązane z Dzbanek miedziany 2,0 litra AZULEJOS