Butelka miedziana CARVE STRAP 950ml

0415

Nowy produkt

Butelka miedziana Carve STRAP o pojemności 950 to naczynie doskonale sprawdzające się podczas podróży i wycieczek. Subtelne wzornictwo sprawia, że zyskuje niecodzienny charakter.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

199,00 zł brutto

Informacje o Butelka miedziana CARVE STRAP 950ml


Butelka miedziana Carve STRAP to wariacja butelki CARVE i klasycznej gładkiej butelki miedzianej. Dla zwolenników minimalizmu z nutką nonszalancji.

Zaletą butelki miedzianej Carve STRAP jest jej walor użytkowy. Można ją zabrać do pracy, na uczelnię, w podróż. Dzięki uszczelce zyskujemy pewność, że woda znajdująca się w środku naczynia ma solidne zabezpieczenie.

Butelka miedziana Carce STRAP będzie doskonałym prezentem dla osób dbających o kwestie ekologiczne i zdrowotne. Woda oczyszczona przez 12 godzin w naczyniu miedzianym zyskuje dobroczynne jony miedzi, wytraca z kolei szkodliwe dla zdrowia substancje. Woda z naczyń miedzianych służy osobom w każdym wieku. Można ją podawać także czworonożnym pupilom. Rośliny doniczkowe również chętnie przyjmują dawkę miedzi w płynie, odwdzięczając się pięknym kwitnieniem.

Butelka miedziana Carve STRAP to przedmiot, który ucieszy każdego zwolennika Ayurwedy i rozwiązań w duchu zero waste. Będzie cieszyć oko i dbać o zdrowie!

Parametry:

wysokość: 25cm
średnica: 7cm
waga: 270g

Naczynia z miedzi powiązane z Butelka miedziana CARVE STRAP 950ml