Butelka miedziana CARVE STRAP 950ml

0415

Nowy produkt

Butelka miedziana Carve STRAP o pojemności 950 to naczynie doskonale sprawdzające się podczas podróży i wycieczek. Subtelne wzornictwo sprawia, że zyskuje niecodzienny charakter.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

199,00 zł brutto

Informacje o Butelka miedziana CARVE STRAP 950ml


Butelka miedziana Carve STRAP to wariacja butelki CARVE i klasycznej gładkiej butelki miedzianej. Dla zwolenników minimalizmu z nutką nonszalancji.

Zaletą butelki miedzianej Carve STRAP jest jej walor użytkowy. Można ją zabrać do pracy, na uczelnię, w podróż. Dzięki uszczelce zyskujemy pewność, że woda znajdująca się w środku naczynia ma solidne zabezpieczenie.

Butelka miedziana Carce STRAP będzie doskonałym prezentem dla osób dbających o kwestie ekologiczne i zdrowotne. Woda oczyszczona przez 12 godzin w naczyniu miedzianym zyskuje dobroczynne jony miedzi, wytraca z kolei szkodliwe dla zdrowia substancje. Woda z naczyń miedzianych służy osobom w każdym wieku. Można ją podawać także czworonożnym pupilom. Rośliny doniczkowe również chętnie przyjmują dawkę miedzi w płynie, odwdzięczając się pięknym kwitnieniem.

Butelka miedziana Carve STRAP to przedmiot, który ucieszy każdego zwolennika Ayurwedy i rozwiązań w duchu zero waste. Będzie cieszyć oko i dbać o zdrowie!

Parametry:

wysokość: 25cm
średnica: 7cm
waga: 270g

Choć reakcja alergiczna na miedź zdarza się niezwykle rzadko, niestety nie można całkowicie jej wykluczyć.
Jeśli pojawią się jakiekolwiek niepokojące objawy (np. zaczerwienienie skóry, swędzenie, wysypka) należy natychmiast przestać korzystać z naczyń lub bransoletek miedzianych i skonsultować się z lekarzem.

Naczynia z miedzi powiązane z Butelka miedziana CARVE STRAP 950ml