Butelka miedziana CARVE 950ml

0414

Nowy produkt

Elegancka butelka miedziana Carve jest świetnym naczyniem przeznaczonym do transportu. Sprawdzi się w pracy, na dłuższej wycieczce, podczas uprawiania sportu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

209,00 zł brutto

Informacje o Butelka miedziana CARVE 950mlKwiatowe wzornictwo butelki miedzianej Carve przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi natury. Jednak nie walor estetyczny jest tym najcenniejszym. Wystarczy 12 godzin przechowywania wody kranowej w miedzianym naczyniu Bangalore, by pozbawić ją szkodliwych bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów oraz chloru. Po 12 godzinach woda zyskuje także cenne dla zdrowia jony miedzi, które trafiają do organizmu wraz z wypijaną z naczynia wodą.

Butelka miedziane Carve została wykonana w niewielkiej manufakturze w Indiach, bez użycia nowoczesnych maszyn automatycznych i cyfrowych. Do jej wytworzenia została wykorzystana wiedza i doświadczenie rzemieślników, którzy od setek lat wytwarzają wyroby z miedzi. Poza napędem elektrycznym niektórych urządzeń, technika i sposoby wytwarzania pozostały niezmiennie od setek lat.
Butelka Carve to przedmiot, który cieszy oko i stanowi subtelną ozdobę pomieszczenia. Będzie doskonałym pomysłem dla osoby ceniącej minimalizm i dyskretne wzornictwo.

Butelka miedziane Carve została wyposażona w uszczelkę, dlatego można zabrać ją do plecaka czy torby.  Każde naczynie miedziane Bangalore, w tym butelka Carve, to przedmiot wielokrotnego użytku. Dzięki naczyniom miedzianym można z powodzeniem zrezygnować z butelek plastikowych. Dla zdrowia i ekologii.

Butelka miedziana Carve posiada etykietę z informacją o składzie i hologramem poświadczającym jakość produktu.

Parametry:

wysokość: 25cm
średnica: 7cm
waga: 270g

Choć reakcja alergiczna na miedź zdarza się niezwykle rzadko, niestety nie można całkowicie jej wykluczyć.
Jeśli pojawią się jakiekolwiek niepokojące objawy (np. zaczerwienienie skóry, swędzenie, wysypka) należy natychmiast przestać korzystać z naczyń lub bransoletek miedzianych i skonsultować się z lekarzem.

Naczynia z miedzi powiązane z Butelka miedziana CARVE 950ml