Butelka miedziana CARVE 950ml

0414

Nowy produkt

Elegancka butelka miedziana Carve jest świetnym naczyniem przeznaczonym do transportu. Sprawdzi się w pracy, na dłuższej wycieczce, podczas uprawiania sportu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

209,00 zł brutto

Informacje o Butelka miedziana CARVE 950mlKwiatowe wzornictwo butelki miedzianej Carve przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi natury. Jednak nie walor estetyczny jest tym najcenniejszym. Wystarczy 12 godzin przechowywania wody kranowej w miedzianym naczyniu Bangalore, by pozbawić ją szkodliwych bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów oraz chloru. Po 12 godzinach woda zyskuje także cenne dla zdrowia jony miedzi, które trafiają do organizmu wraz z wypijaną z naczynia wodą.

Butelka miedziane Carve została wykonana w niewielkiej manufakturze w Indiach, bez użycia nowoczesnych maszyn automatycznych i cyfrowych. Do jej wytworzenia została wykorzystana wiedza i doświadczenie rzemieślników, którzy od setek lat wytwarzają wyroby z miedzi. Poza napędem elektrycznym niektórych urządzeń, technika i sposoby wytwarzania pozostały niezmiennie od setek lat.
Butelka Carve to przedmiot, który cieszy oko i stanowi subtelną ozdobę pomieszczenia. Będzie doskonałym pomysłem dla osoby ceniącej minimalizm i dyskretne wzornictwo.

Butelka miedziane Carve została wyposażona w uszczelkę, dlatego można zabrać ją do plecaka czy torby.  Każde naczynie miedziane Bangalore, w tym butelka Carve, to przedmiot wielokrotnego użytku. Dzięki naczyniom miedzianym można z powodzeniem zrezygnować z butelek plastikowych. Dla zdrowia i ekologii.

Butelka miedziana Carve posiada etykietę z informacją o składzie i hologramem poświadczającym jakość produktu.

Parametry:

wysokość: 25cm
średnica: 7cm
waga: 270g

Naczynia z miedzi powiązane z Butelka miedziana CARVE 950ml