Butelka miedziana CARVE 650ml

0413

Nowy produkt

Butelka miedziana z delikatnym wzorem florystycznym to niezbędnik w torbie i plecaku każdej dbającej o zdrowie osoby.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

179,00 zł brutto

Informacje o Butelka miedziana CARVE 650ml


Butelka miedziana Carve jest naczyniem powstałym z myślą o zabraniu go ze sobą do pracy, szkoły, na uczelnię, zajęcia sportowe. Wystarczy, że wlejemy do butelki miedzianej wodę kranową, odstawimy na 12 godzin, by woda była oczyszczona i nabrała walorów zdrowotnych. Wybierając ten sposób oczyszczania i uzdatniania wody, mamy pewność, że wypijamy wodę pozbawioną bakterii, wirusów, pasożytów, grzybów oraz chloru. Stając się posiadaczem miedzianej butelki Carve, nie musimy kupować już wody w plastikowych butelkach. Miedziane naczynie posłuży przez lata i pozwoli ograniczyć zużycie plastiku.

Dzięki ergonomicznemu kształtowi i praktycznej pojemności, butelka miedziana Carve zmieści się do kieszonki plecaka i do damskiej torebki. Butelka miedziana Carve posiada też uszczelkę zabezpieczającą przed niepożądanym wyciekiem wody.

Butelka miedziane Carve została wykonana w niewielkiej manufakturze w Indiach, bez użycia nowoczesnych maszyn automatycznych i cyfrowych. Do jej wytworzenia została wykorzystana wiedza i doświadczenie rzemieślników, którzy od setek lat wytwarzają wyroby z miedzi. Poza napędem elektrycznym niektórych urządzeń, technika i sposoby wytwarzania pozostały niezmiennie od setek lat.
Delikatne wzornictwo, oparte na motywach florystycznych podkreśla orientalny charakter przedmiotu.

Naczynie posiada etykietę z informacją o składzie i hologramem poświadczającym jakość produktu.

Parametry:

wysokość: 21cm
średnica: 6,5cm
waga: 200g

Choć reakcja alergiczna na miedź zdarza się niezwykle rzadko, niestety nie można całkowicie jej wykluczyć.
Jeśli pojawią się jakiekolwiek niepokojące objawy (np. zaczerwienienie skóry, swędzenie, wysypka) należy natychmiast przestać korzystać z naczyń lub bransoletek miedzianych i skonsultować się z lekarzem.

Naczynia z miedzi powiązane z Butelka miedziana CARVE 650ml