Butelka miedziana CARVE 650ml

0413

Nowy produkt

Butelka miedziana z delikatnym wzorem florystycznym to niezbędnik w torbie i plecaku każdej dbającej o zdrowie osoby.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamówienie telefoniczne

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 737 844 575 lub zostaw nam swój numer. Oddzwonimy..

179,00 zł brutto

Informacje o Butelka miedziana CARVE 650ml


Butelka miedziana Carve jest naczyniem powstałym z myślą o zabraniu go ze sobą do pracy, szkoły, na uczelnię, zajęcia sportowe. Wystarczy, że wlejemy do butelki miedzianej wodę kranową, odstawimy na 12 godzin, by woda była oczyszczona i nabrała walorów zdrowotnych. Wybierając ten sposób oczyszczania i uzdatniania wody, mamy pewność, że wypijamy wodę pozbawioną bakterii, wirusów, pasożytów, grzybów oraz chloru. Stając się posiadaczem miedzianej butelki Carve, nie musimy kupować już wody w plastikowych butelkach. Miedziane naczynie posłuży przez lata i pozwoli ograniczyć zużycie plastiku.

Dzięki ergonomicznemu kształtowi i praktycznej pojemności, butelka miedziana Carve zmieści się do kieszonki plecaka i do damskiej torebki. Butelka miedziana Carve posiada też uszczelkę zabezpieczającą przed niepożądanym wyciekiem wody.

Butelka miedziane Carve została wykonana w niewielkiej manufakturze w Indiach, bez użycia nowoczesnych maszyn automatycznych i cyfrowych. Do jej wytworzenia została wykorzystana wiedza i doświadczenie rzemieślników, którzy od setek lat wytwarzają wyroby z miedzi. Poza napędem elektrycznym niektórych urządzeń, technika i sposoby wytwarzania pozostały niezmiennie od setek lat.
Delikatne wzornictwo, oparte na motywach florystycznych podkreśla orientalny charakter przedmiotu.

Naczynie posiada etykietę z informacją o składzie i hologramem poświadczającym jakość produktu.

Parametry:

wysokość: 21cm
średnica: 6,5cm
waga: 200g

Naczynia z miedzi powiązane z Butelka miedziana CARVE 650ml